Spor, Eğlence ve aktivite emojilerin gercek anlamı

İşte anlamı ve unicode ile WhatsApp Spor, Eğlence ve aktivite emojilerin listesi. Emojilerin renkli dünyasını keşfet! İyi eğlenceler!

Kategori: ⚽ Aktivite ve spor emojiler

U+26BD
Futbol emoji U+26BD
 Futbol
Oyun başlıyor! Siyah beyaz top Avrupa futbolu sembolü olarak kullanılır. Futbol, büyük farkla Avrupa'da en popüler sporudur.
U+1F3C0
Basketbol emoji U+1F3C0
🏀 Basketbol
Hadi birkaç basket atalım! 2 rakip takım diğer takımın basketine sayı atmaya çalışır. Her dört yıla bir Dünya turnuvası düzenlenir. Bu oyunun profesyonelleri profesyonel spor dünyasında en fazla kazananlar arasında yer alır.
U+1F3C8
Amerikan futbolu emoji U+1F3C8
🏈 Amerikan futbolu
Touchdown! ABD'den popüler top sporu. İki takım topu rakibin arka bölgesine (gole) getirmeye çalışıyor. Emoji; spor, Superbowl veya Amerika Birleşik Devletleri ile bağlantılı olarak kullanılır.
U+26BE
Beysbol Whatsapp U+26BE
 Beysbol
Bir beysbol maçı izlemek istiyorum! Kırmızı dikişli beyaz top, bu oyun için tipiktir. Latin Amerika ve Doğu Asya ülkelerinde olduğu gibi ABD'de ulusal spordur. ABD'nin Amerikan futbol ile birlikte en ikonik sporudur.
U+1F94E
Softball Whatsapp U+1F94E
🥎 Softball
Top sporlarına bayılırım! Softball, ABD'de beysbol benzeyen ve popüler bir çeşididir. Arasındaki fark topun ve oyun alanı boyutu. Softball daha fazla kadınlar tarafından, beysbol daha fazla erkekler tarafından oynanır.
U+1F3BE
Tenis topu U+1F3BE
🎾 Tenis
Grand Slam turnuvası! Top oyunu iki ya da dört oyuncu tarafından oynanır. Tenis ayrıca oyuncuların açık renkli giysileri nedeniyle “beyaz spor” olarak da adlandırılır. Eskiden zenginlerin hobisi, bugün popüler bir spor. Emoji mecazi olarak belli bir şeyle uğraşmak için iki tarafa işaret edebilir.
U+1F3D0
Voleybol emoji U+1F3D0
🏐 Voleybol
Tatilde plaj voleybolu, okulda oynanan spor veya Yaz Olimpiyatları'nın bir dalı. Bu takım sporunun amacı topu ağ üzerinden rakip tarafına getirmektir. Sporu temsil eder.
U+1F3C9
Rugby emoji U+1F3C9
🏉 Rugby futbolu
Bu sert takım sporu İngiltere'den geldi. Top rakipten taşınır veya tekme atılır ve böyle puan alır. Topa, oyuncuya veya spora işaret eder. Ayrıca konuşma ortağı tarafından yapılan acımasız davranışları da gösterebilir.
U+1F94F
Frizbi Emoji U+1F94F
🥏 Frizbi
Parkta Frizbi oynayacağız! Plastik atma diski, plaj oyuncağı ve bireysel ve takım sporları için spor malzemeleri olarak popülerdir. Köpekler bile diski yakalamayı sever.
U+1F3B1
Bilardo-emoji U+1F3B1
🎱 Bilardo
8 numaralı siyah bilardo topu, bilardo maçında sadece en son olarak cebe sokulabilir. Risk alan bir oyuncu olan kalan tek kişiyi ifade eder (Son Adam Ayakta). Talihsizlik sembolü: Bu emojiyle zıt anlam verilmek istenir.
U+1F3D3
Ping pong emoji U+1F3D3
🏓 Masa tenisi raketi ve top
Masa tenisi oynayalım! Masa tenisi ya da halk arasında Ping pong isimli oyunu, Olimpiyatlarda bir dal ve popüler bir eğlencedir. Sporun İngiltere'de kökeni vardır.
U+1F3F8
Badminton U+1F3F8
🏸 Badminton raketi ve topu
Badminton'u seviyorum! Amaç raketle karşı alana inmek, ancak geri çekilemez. Rekabetçi sporu ve popüler eğlence aktivitesi. Badminton, kişisel olarak daha fazla sorumluluk üstlenme gereğini sembolize edebilir.
U+1F3D2
Buz hockey whatsapp U+1F3D2
🏒 Buz Hokey sopası ve pak
Stanley Kupası (dünyanın en önemli buz hokeyi kupası)! Bu hızlı ve sert top sporunda, oyuncular buzun üzerinde kayıyorlar ve pakla rakip hedefe oynamaya çalışıyorlar. Kökenleri Kanada'dadır.
U+1F3D1
Hockey emoji U+1F3D1
🏑 Çim hokeyi sopa ve top
Olimpik hokey turnuvalarını izliyoruz! Top oyunu çimde hokey sopalarıyla oynanır. Bu takım sporunun amacı, rakip oyuncunun golüne topu vurmak. Kadınlar bu sporda etek giyerler.
U+1F94D
Lakros raketi U+1F94D
🥍 Lakros raketi ve topu
İki ayak üzerinde en hızlı oyun! Taktikler, takım ruhu, hız ve dayanıklılık bu takım sporuyla birleştirilir. Amaç: Topu rakibin kalesine atmak için kulübü kullanın. Üniversite sporlarında ve ABD'de ve Kanada'da popüler.
U+1F3CF
Kriket whatsapp U+1F3CF
🏏 Kriket sopası ve top
Kriket iki takımlı top oyunudur. Beyzbolu andırıyor. Resmi bir öğle yemeği ve çay molasının olduğu tek spor. Manevi anlamda, kriket dengeli bir sosyal yaşam ve derin dostluk, aynı zamanda rekabetçi durumlar ve rekabetler anlamına gelir.
U+26F3
Golf delikte bayrağı U+26F3
 Golf delikte bayrağı
Topu deliğe atmak bir fairway'in hedefi. Bayrak deliği uzaktan tanımaya yardımcı olur. Top artık burada yenilmez, ancak delikteki yeşilin üzerinden yuvarlanır.
U+1F6DD
Kaydırmalı Emoji U+1F6DD
🛝 Oyun alanı kaydırağı
Hadi oyun alanına gidelim! Kaygısız, çocuksu ve eğlenceli çocukluk anılarını geri getiriyor. Ya da çocuklarla veya torunlarla lunaparka bir ziyaret planlanıyor. Halk arasında sosyal medyada istenmeyen özel mesajlar için kullanılır (“Dms'ye girmek“).
U+1F3F9
Okçuluk emoji U+1F3F9
🏹 Ok ve yay, okçuluk
Aşk tanrısı seni hedefliyor! Ok ve yay genellikle “aşk seni yakalar” demektir. Geleneksel okçuluk ya da av sembolüdür. Amblematik anlam: bir olayı göstermek veya hedefi vurmak.
U+1F3A3
Balık tutma Whatsapp U+1F3A3
🎣 Balık tutma
Balık oltayla, insan tatlı dille avlanır… Balık baştan kokar… Balıkçılık ile ilgili çok deyimler vardır. Çok popüler bir hobidir.
U+1F3BD
Spor tişörtü Emoji U+1F3BD
🎽 Kuşaklı tişört
Bu yıl maraton geliyor, biri düzenli olarak koşuyor ya da yeni bir koşu tişörtüne ihtiyacın var. Koşucular, kuşaktaki renk veya numarayı kullanarak bir yarışmada veya koşu etkinliğinde tanımlanabilir.
U+1F6F9
Skateboard Emoji U+1F6F9
🛹 Skateboard
Hadi kaykay parkına gidelim! Kaykay, iki dingil ve dört tekerlekli bir tahtadır. Daha az sadece ulaşım aracı, ancak hobi, spor ve özel bir kültürü. “Asfalt sörfü“, 60'lı yıllarda Kaliforniya'da doğdu.
U+1F6F7
Kızak Smiley U+1F6F7
🛷 Kızak
Kızak, kışlık bir taşıma şekli ve karda popüler bir aktivitedir. Gençler ve yaşlılar için harika bir zevk. Çocukluk ve Noel ifade eder. Kış eğlencesi gösterir.
U+26F8
Buz pateni whatsapp U+26F8
 Buz pateni
Buz pateni arenasına gidiyoruz! Ayakkabının üzerindeki kızak, buz üzerinde süzülmenizi sağlar. Artistik patinaj, buz hokeyi veya buz pateni, salonda veya donmuş gölde... Soğuk mevsimlerde popüler bir aktivite. Emoji denge, beceri ve kendini kontrol etmeyi gösterir.
U+1F94C
Buz Curling sporu Emoji U+1F94C
🥌 Buz Curling sporu
Kış Olimpiyatlarına gidiyoruz! Curling buzda oynanan bir kış sporudur. İki takım yarışır, toplam puanı en yüksek olan takım kazanır. Silme, kıvrık taşın nereye gitmesi gerektiğini etkiler.
U+1F3BF
Kayak ve kayak ayakkabı emoji U+1F3BF
🎿 Kayak ve kayak ayakkabı
Kış sporları çok popülerdir biri de kayaktır. Bu emoji, kayak yapan bir kişi ya da kış simgesidir. Kayak yapabilmek için uygun bir yer, kayak ve ayakkabıya ihtiyacın var.
U+26F7
Kayakçı emoji U+26F7
 Kayakçı
Hadi birlikte kayak tatili yapalım! 1950'lerden beri popüler bir spordur. Alpler bunun için popüler bir yer. Bir teleferik kayakçıları yamaçlara taşır.
U+1F3C2
Snowboarder Emoji U+1F3C2
🏂 Snowboarder
Kişi kar üzerinde duran bir snowboard üzerinde kayar. 1900 yılında, bugünün snowboard selefi bir Avusturyalı tarafından icat edildi. Kış sembolü: Tatil, spor, aktiviteler veya dağlar olsun.
U+1F3CB
Halterci Emoji U+1F3CB
🏋 Halterci
Yarın spor salonuna gidelim mi? Bu antrenman, kuvvet ve kasların inşa edilmesine hizmet eder. Spor salonu, spor yaşam tarzı ve spor beslenmesi için bir sembol. Ayrıca güçlü hissetiğine ifade eder.
U+1F93C
Güreşçi Whatsapp U+1F93C
🤼 Güreşçi
Benimle güreşmek ister misin? Güreş, tüm vücut savaş dövüş sanatıdır. Olimpiyat disiplini, askeri yakın dövüş eğitiminin bir parçası. Yağlı güreş dünyanın en geleneksel ve eski sporların biridir. Edirne'nin Kırkpınar ilçesinde 650 seneden beri sürdürülen bir geleneksel etkinliktir.
U+1F938
Jimnastiçi Smiley U+1F938
🤸 Jimnastikçi
Akrobatik cimnastik ve sanatsal cimnastik tekniklerinden biri. Biri spor salonuna jimnastik için gitti ya da çok esprili, mutlu ve fırtınalı.
U+26F9
Futbol oynayan kadın U+26F9
 Futbol oynayan kadın
Spor yapıyorum! Kadın basketbol oynar. Bu emoji, spor ve aktivitenin bir simgesidir. “Hadi oynayalım” demek olabilir.
U+1F93A
Eskrim U+1F93A
🤺 Eskrimci
Bir şey için savaşın ya da sert kelimelerle savaşın. Maskeli, beyaz kiyafet giyen ve kılıç taşıyan bir kişi. Bir düelloda düzenlenen dövüş sanatları. Dikkat et, rakibiniz dövüş pozisyonunu alıyor. İntikamı gösterir ve tartışmaları yada zor talepleri ilan eder.
U+1F93E
Hentbol oyuncu Emoji U+1F93E
🤾 Hentbol
İki takım topu rakip kaleye atmaya çalışıyor. Futbolun karşıtı, tanınmış ve popüler bir takım sporudur. Dayanıklılık, hız ve koordinasyon için gerektirir.
U+1F3CC
Golf oyuncu Whatsapp U+1F3CC
🏌 Bir kişi golf oynar
Golf oynayacak vaktin var mı? Bir top, vuruştan deliğe mümkün olduğunca az vuruşla oynanmalıdır. Geleneksel top sporu. Zengin ve güçlü golf sporundan popüler spora dönüşüyor.
U+1F3C7
At yarışı emoji U+1F3C7
🏇 At yarışı
Jokey ata biner. Profesyonel jokeyler üç yıllık bir eğitimi tamamlamalıdır. At yarışı ise en eski sporlardan biridir. Bir rekabet anlamında kullanılabilir, örneğin “kim daha hızlı eve varacak”.
U+1F9D8
Yoga Emoji U+1F9D8
🧘 Lotus pozisyonu
Yoga sporunda en tanınmış bir oturma pozisyonu. Meditasyonda yoga ve oturma pozisyonunun klasik duruşu. İç dengeyi, esnekliği, sakinliği ve gücü temsil eder.
U+1F3C4
Sörfcü Smiley U+1F3C4
🏄 Sörfcü
Mükemmel dalgalarda sörf edin veya İnternette gezinin. Özel bir tahta üzerinde su üzerinde bir dalga sürerek yol katedersiniz Sörf popüler bir su sporudur. Güneş, deniz, Hawaii ve çok özel bir yaşam tarzı.
U+1F3CA
Yüzücü whatsapp U+1F3CA
🏊 Yüzücü
Yüzme yaş ve durum ne olursa olsun herkes için iyi bir spordur. Herkes yüzme havuzunda, gölde veya denizde yüzmeyi sever. Hadi yüzmeye gidelim!
U+1F93D
Su topu Emoji U+1F93D
🤽 Su topu oyuncu
Su topu, süratli bir takım oyunudur ve oyuncuların iyi yüzücüler olmalarının yanı sıra, ciğer kapasitelerinin de çok yüksek olması gerekir. 1870'li yıllarda İngiltere'de ortaya çıkmıştır. Türkiye'de ilk su topu maçı 1931 yılında oynandı.
U+1F6A3
Kürek çeken bir kişi U+1F6A3
🚣 Tekne
Teknedeyiz! Eğlence, profesyonel veya amatör sporlar, aile gezileri veya romantik bir randevu. Teknenin kürekleri en iyi şekilde sakin sularda çalışır.
U+1F9D7
Tırmanak Smiley U+1F9D7
🧗 Kişi tırmanıyor
Zirveye tırmandı, hedefe ulaşıldı. Kişi güvende ve dağın duvarına tırmanıyor. Popüler eğlence ve tam vücut sporu. Güç, koordinasyon ve cesaret gerektirir.
U+1F6B5
Dağ bisikleti Emoji U+1F6B5
🚵 Dağ bisikletçi
Dağlarda bir tur atalım! Dağ bisikleti ile, asfalt dışındaki yerleri keşfedebilirsiniz. Spor aktiviteleri ve doğa gezileri içindir.
U+1F6B4
Bisikletçi Smiley U+1F6B4
🚴 Bisikletçi
Bisiklete binmek ister misin? Ulaştırma, eğlence etkinliği veya spor etkinliği anlamına gelir. Bisiklete binme trafik sıkışıklığını önlemek, birkaç kilo vermek veya bir tura katılmak için popüler bir yoldur.
U+1F3C6
Kupa emoji U+1F3C6
🏆 Kupa
Parlayan bir kupa! Bir başarının sembolü ve bir kişinin veya takımın performansının tanınması. Biz kazandık!
U+1F947
Altın madalya emoji U+1F947
🥇 Altın madalya
Kazandım! Bir yarışmanın birincisi altın madalya ile ödüllendirilir. Kendisini kazandı sanan kişiye de aktarılabilir.
U+1F948
Gümüş madalya emoji U+1F948
🥈 Gümüş madalya
İkinci olduk! Gümüş madalya, yarışmalarda ikinci sırada olan kişiye verilir. “Kaybedenlerin birincisi” olarak kullanılır, hatta sporlarda ilk üç, kazananlar olarak adlandırılır.
U+1F949
Bronz madalya emoji U+1F949
🥉 Bronz madalya
Bronz madalya aldık! Bronz madalya yarışmalarında üçüncü sırada olan kişiye verilir. Ödül sırasında madalyanın boynuna bir kurdele takılır.
U+1F3C5
Spor madalya whatsapp U+1F3C5
🏅 Spor madalya
Madalyanın ters tarafı. En çok madalyayı kim kazanacak? Ödül birçok önemli spor etkinliğinde verilir, örn. Olimpiyatlar.
U+1F396
Madalya U+1F396
🎖 Askeri madalyalar
Bunun için bir madalyayı hak ediyorsun! Madalyonlu kurdela askeri başarı için bir madalyadır. Kişisel başarıların ve becerilerin hatırlatıcısı olarak hizmet eder.
U+1F3F5
Rozet emoji U+1F3F5
🏵 Çiçekli rozet
Olağanüstü! Çiçek şeklinde bir dekorasyon. Avrupa ve Hint sanatının takı kültürüne aittir. Bugün bile rozet, özellikle iyi performanslar için askeri ödül olarak verilir.
U+1F397
Rozet whatsapp U+1F397
🎗 Rozet
Dayanışma sembolü. Askeri personelin desteğinin bir işareti olarak veya endometriyozis hastalığına dikkat çekmek için kullanılır.
U+1F3AB
Bilet U+1F3AB
🎫 Bilet
Biletlerimizi aldık! Emoji bir olayı gösterir. Bir tiyatro performansı, spor etkinliği, sinema gecesi veya festival olabilir. Biletler alınmış veya hala alınması gerekiyor.
U+1F39F
Biletler Emoji U+1F39F
🎟 Biletler
Futbol maçı için iki biletim var! “Birini kabul et“. Bu biletler;etkinlikler, sinema, yüzme havuzu veya eğlence amaçlı bir yolculuk için gereklidir.
U+1F3AA
Sirk çadırı Whatsapp U+1F3AA
🎪 Sirk çadırı
Yuvarlak bayraklı sirk çadırı. Bir sirk, genellikle izleyiciye çeşitli sanatsal veya akrobatik performanslar sunan bir grup sanatçıdır. Emoji genellikle sirke davet olarak veya bir kişinin saçma davranışına dikkat çekmek için kullanılır.
U+1F939
Hokkabaz Emoji U+1F939
🤹 Hokkabaz
Sirke gidelim! ! Havada toplar, sopalar, meşaleler fırlatarak ve onları yakalayarak numaralar yapan bir sanatçı. Hokkabazlar yetenekli, eğlenceli, odaklanmış, çok görevli ve risk almaya hazır.
U+1F3AD
Güzel sanatlar U+1F3AD
🎭 Güzel sanatlar, tiyatro
Tiyatroya gidelim mi? İki maskenin kökeni antik Yunan tiyatrosunun trajikomiksinde var. Bir yüz gülümser, diğeri ağlar. Hikâyenin dramını, iyi ve kötü karakteri, hikâyenin kahramanı ve rakibini temsil eder.
U+1F3A8
Palet U+1F3A8
🎨 Palet
Yaratıcı olma zamanı! Resim yaparken, sanatçı renkleri karıştırmak için bir palet kullanır. Sanatı, resim yapmayı, yaratıcılığı veya yeni bir hobiyi ifade eder.
U+1F3AC
Film çekim tahtası U+1F3AC
🎬 Film çekim tahtası
Tekrar başlayalım veya “İşte bu”! Çekim tahtası film çekmek için bir araçtır, böylece daha sonra düzenleme yaparken ses ve görüntü atayabilirsiniz. Sinema veya filme için bir sembol görevi görür.
U+1F3A4
Mikrofon emoji U+1F3A4
🎤 Mikrofon
Karaoke barına gidiyoruz veya “Konser harikaydı”! Emoji, birçok insanın önünde konuşma veya şarkı söyleme ile ilişkilidir. Ayrıca bir kişinin bildirim veya geçerlilik ihtiyacı olduğunu da gösterebilir.
U+1F3A7
Kulaklık emoji U+1F3A7
🎧 Kulaklık
Belirli bir yaşam tarzına sahip olmaya, (ör. “Hipster” büyük kulaklıklar giymeyi sever.) denir. Müzik için de kullanılabilir: Harika bir albüm veya şarkı dinliyorsunuzdur.
U+1F3BC
Nota anahtarı U+1F3BC
🎼 Partisyon
Orkestra ile prova yapıyoruz! Müzik, senfoni, konser veya klasik müzik anlamına gelir. Yazılı müzik kombinasyonu, müzisyenlerin şarkıyı veya besteyi çalabilmeleri için tüm bilgileri içerir.
U+1F3B9
Müzik klayvesi emoji U+1F3B9
🎹 Müzik klayvesi
Piyano olmayan elektronik klavyeli müzik aracı. Otomatik eşlik nedeniyle sık sık solo eğlence veya eğlendiriciler tarafından kullanılır. Ayrıca diğer insanların duygularını kontrol etmek veya manipüle etmekle de ilişkilidir.
U+1F3B7
Saksafon whatsapp U+1F3B7
🎷 Saksafon
Caz kulübüne gidelim mi? Sıcak sesli müzik aleti pirinçten yapılmıştır. Saksafon, orkestrada ve klasik müzikte uzun bir geleneğe sahiptir. Bir sembol olarak, genellikle entelektüel beceriler, iletişim becerileri ve haberleri aynı zamanda bir uyarı olarak da ilişkilidir.
U+1F3BA
Trompet whatsapp U+1F3BA
🎺 Trompet
Bana bak bi! Birisinin müzik yeteneği vardır ve hatta müzik çalar veya sever. Trompetler halk müziğinden, klasik orkestrasından veya marşlardan da bilinir. Geçmişte, sac metalden yapılmış müzik aleti krallar ve cennet konakçıları için ayrılmıştı; Hıristiyanlıkta meleklerin genellikle trompetleri vardır.
U+1F3B8
Gitar emoji U+1F3B8
🎸 Gitar
Bu müzik aleti akustik veya elektro gitar olarak görüntülenir. Müzik, konser ve festivalleri temsil eder. Gitar 5000 yıl civarından beri kullanılıyor.
U+1F3BB
Keman Whatsapp U+1F3BB
🎻 Keman
Bir Alman deyimi der ki “Her zaman ilk kemanı oynamak ister” “Kendini çok önemli olduğu zanneder” demek. Bir çiftin çok mutlu olduğunu ifade eder. Klasik müziğin tipik simgesi.
U+1F3B2
Zarlar emoji U+1F3B2
🎲 Zarlar
Zarlar düştü. Birçok oyunlarında ve casinoda kullanılır. Altı taraflı zarın nasıl düşeceği, şansa ya da kadere karar verir. Kader sembolü.
U+265F
Şahtranç taşı Emoji U+265F
 Şahtranç taşı
“Satranç tahtası insan zihninin jimnastik salonudur.” Bu akıllı (şatranç) hareketi “eş arkadaşı” ya da “birini kontrol altında tutmak” idi. Her biri aydınlık ve karanlık olan iki kişilik stratejik masa oyunu. Zekanın sembolü, aynı zamanda iyiyle kötünün arasındaki mücadeleyi.
U+1F47E
Bilgisayar oyunun canavar emoji U+1F47E
👾 Bilgisayar oyun canavarı
Hadi bilgisayarda oynayalım! Canavar emoji bilgisayar oyunlarının simgesidir. İkinci anlamı: Uzaylılar kapıda!
U+1F3AF
Tam isabet U+1F3AF
🎯 Tam isabet
“Tam isabet! Noktasına koydun!” ya da “kesinlikle!” demektir. “Dart tahtasının bullseye'ında mavi bir ok“. Ayrıca bir oklama oyununu belirtmek için de kullanılır.
U+1F3B3
Bovling emoji U+1F3B3
🎳 Bovling
Bovling salona gidelim mi? Arkadaşlarınız veya ailenizle spor ve popüler eğlence. Bir şeyler yolundaydı, bir meydan okuma başarılı oldu ve siz bir “strike” yani “dokuzun tümü” elde ettiniz.
U+1F3AE
Controler emoji U+1F3AE
🎮 Oyun konsol
Hadi bilgisayar oynayalım! Bir arkadaşa birlikte oynamaya davet. Yeni bir video oyunu belirecek ve sizi meşgul edecek. Fantezi, macera oyunları veya araba yarışı: konsol oyunları popüler bir eğlencedir.
U+1F3B0
Kumar oynama makinesi U+1F3B0
🎰 Tek kollu haydut (kumar oynama makinesi)
Vegas'a gidiyoruz! Slot makinesi bir kolla çalıştırılır, bu yüzden bir kol ve bir haydut gibi parayı ceplerinden çeker. 7 sayısı şanslı bir sayı olarak kabul edilir. Aynı sembol belirirse, makine ödülü dağıtır.
U+1F9E9
Yapboz Emoji U+1F9E9
🧩 Yapboz parçası
Bu zor, “Her şey nasıl bir araya geliyor“ veya “Eksik parçacık sizsiniz“. İster oyun ister eğlence etkinliği olsun: yapboz parçaları tam bir resim halinde birleştirilir. Karışıklık veya gizem ifadesi olabilir. Mantıksal ve soyut düşüncenin yanı sıra görme ve dokunma duyusunu da eğitir.